Realizacje

Realizacje

ławki producent, lawki producent

Zakres naszej działalności obejmuje całą Polskę jak również i zagraniczne firmy. Jednak z racji tego, że siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie największą ilość naszych realizacji możecie Państwo zaobserwować właśnie na ulicach Krakowa.

Naszego projektu i produkcji jest ponad 80% obiektów małej architektury w Krakowie.

Jesteśmy generalnym wykonawcą małej architektury na Plantach Krakowskich i jest to jeden z naszych największych projektów zagospodarowania terenów. W pełni wywiązaliśmy się z niego za co dostaliśmy gratulacje i podziękowania oraz referencję od Urzędu Miasta Kraków.

Nasze ławki, ogrodzenia, latarnie, kosze na śmieci oraz słupki ogrodzeniowe staraliśmy się dopasować jak najlepiej pod względem wyglądu oraz kolorystyki do atmosfery panującej na plantach. Udało nam się bardzo dobrze wykonać to zadanie o czym świadczą dobre opinie mieszkańców Krakowa oraz turystów. Wierzymy, że nasze obiekty będą służyć wszystkim przez wiele lat.

Oprócz Plant Krakowskich ławki, kosze na śmieci, latarnie oraz słupki odgradzające znajdują się na Rynku Głównym, głównych ulicach w centrum miasta, a także praktycznie we wszystkich dzielnicach Krakowa.