O nas

O nas słów kilka…

ławki producent, lawki producent

Na rynku małej architektury i metaloplastyki działamy już ponad 13 lat. Siedziba firmy niezmiennie znajduje się na ul. Lindego 7a w Krakowie.

Wykonujemy projekty z zakresu małej architektury: ławki, słupki, kosze na śmieci, ogrodzenia, tablice informacyjne, stojaki rowerowe, latarnie, osłony na drzewa, infokioski (obudowy) oraz metaloplastyki: kute bramy, ogrodzenia, meble z metalu, świeczniki, ramy obrazów i inne elementy wystroju wnętrz.

Specjalizujemy się również w metalach kolorowych oraz stali nierdzewnej; produkujemy balustrady schodowe i balkonowe, schody, lampy, meble i detale meblowe wykuwane ręcznie.

Posiadamy własną pracownię projektową, z którą współpracuje wielu zdolnych projektantów i architektów, również wykładowy wydziału architektury wnętrz na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty o najwyższej jakości i estetyce wykonania oraz zrealizować nawet bardzo trudne projekty.

Zapraszamy również do odwiedzania naszych innych stron na temat oferowanych przez nas produktów. Odnośniki do tych stron znajdują się poniżej pod hasłami: lawki , ławki , słupki , stojaki rowerowe , kosze , kosze na śmieci , mała architektura.