Nasze ławki

Ławki firmy ZANO

ławki producent, lawki producent

Wykonujemy ławki w tradycyjnym stylu, w stylu retro (zabytkowe wzornictwo i zdobienia) oraz ławki nowoczesne z przeznaczeniem np. do centrów handlowych i nowoczesnych obiektów.

Nasza oferta ławek obejmuje ławki żeliwne (wykonane z odlewów żeliwnych i drewna) oraz ławki ze stali nierdzewnej (wykonane z nierdzewnych profili stalowych).

Wykonujemy klasyczne ławki z oparciami lub bez o przeciętnej długości 1.8 – 2.4 metra. Zajmujemy się również projektowaniem ławek na bazie sześciokąta, które idealnie sprawdzają się przy zagospodarowaniu miejsca np. wokół fontanny lub pomnika.

Elementy drewniane – siedzenia i oparcia – w naszych ławkach wykonywane są z liściastego drewna, które ma tą właściwoś, że nie wydziela żywicy. Drewno oraz sam szkielet ławki malujemy na dowolny wybranych przez klienta kolor z palety kolorów RAL. Najczęściej jest to ciemna zieleń, czarny mat lub szary grafit. Do malowania części żeliwnych lub stalowych stosujemy farbę dodatkow zapobiegającą rdzewieniu.

Nasze ławki mogą być wolnostojące (nie przymocowane do podłoża) lub montowane na stałe. Preferujemy montaż głęboki w betonowym fundamencie lub montaż za pomocą kołków rozporowych. Obydwa sposoby zapewniają mocne stabilne mocowanie do podłoża.

Przyjmujemy indywidualne zlecenia na projekty ławek. Wykonamy każdy projekt przedstawiony przez klienta, według jego zaleceń. Istnieje również możliwość skonsultowania projektu z naszymi architektami lub stworzenia go od podstaw w naszej pracowni według wzoru, szkicu lub zdjęcia przedstawionego przez klienta.