Ławki nowoczesne

Ławki nowoczesne

ławki nowoczesne, ławki ze stali nierdzewnej
Ławki nowoczesne – w przeciwieństwie do ławek klasycznych – są obiektami przeznaczonymi w szczególności na tereny o nowoczesnej zabudowie tj. ulice miast w dzielnicach biznesowych, budynki firmowe, nowe osiedla, aleje, deptaki w centrach handlowych i wiele innych.

Ławki nowoczesne różnią się też w dużej mierze materiałami wykonanymi do ich produkcji. Żadko wykorzystuje się tu zdobienia z odlewów żeliwnych – częściej natomiast stawia się na proste w formie profile stalowe o różnych kształtach, tak więc istotną rolę odkrywa tu zastosowanie stali nierdzewnej do produkcji tego typu ławek.

Co do drewna wykorzystanego w tego typu ławkach – jest to również drewno liściaste (np. deski dębowe) malowane na dowolny kolor z palety RAL; najczęściej jest to czarny mat, szary grafit lub jeden z ciemniejszych odcieni brązu czy też zieleni.

Jeśli chodzi o wykończenie elementów metalowych – rury stalowe malowane są przez nas na ciemny (np. czarny matowy) kolor specjalną farbą zapobiegającą korozji; jeśli są to profile stalowe ze stali nierdzewnej szlifujemy i polerujemy by nadać im elegancki stalowy kolor i blask – wtedy prezentują się najlepiej.

ławki nowoczesne ze stali nierdzewnej ławki nowoczesne, ławki dwustronne do galerii

ławki miejskie, stalowe nowoczesne, ławki miejskie ławki nowoczesn, ławki bez oparcia