Ławki metalowe

Ławki metalowe

ławki miejskie, ławki nowoczesne: Ławka Valencia 02.024

Do tej kategorii zaliczamy zarówno ławki żeliwne jak i ławki stalowe w tym ławki ze stali nierdzewnej i ławki ze stali czarnej. Określenie ławki metalowe, podobnie jak ławki drewniane, określa nie tylko ławki wykonane w 100% z tego materiału. Ostatecznie niemal wszystkie ławki w naszej ofercie wyposażone zostały w siedzisko i oparcie drewniane. Nie zajmujemy się natomiast produkcją ławek betonowych.

Ławki żeliwne stawiane są najczęściej w parkach i przydomowych ogrodach, dlatego też określane są również jako ławki ogrodowe metalowe lub ławki parkowe metalowe. Równie często do ogrodu i parku wybiera się ławki stalowe.

Ławki metalowe, a szczególnie ławki ze stali nierdzewnej to bardzo trwałe i estetyczne meble miejskie, które służyć mogą przez długie, długie lata pozostając wciąż w dobrym stanie.

Ławki miejskie obejmują zatem wszystkie rodzaje ławek jakie dostępne są w naszej ofercie. Oprócz typowych ławek z oparciem w przestrzeni miejskiej często przydatne okazują się także ławki bez oparcia, dwustronne, a nawet okrągłe i sześciokątne.

ławki miejskie, stalowe ławki miejskie, ławki bezoparcia: ławka warszawska 02.470

ławki miejskie, ławki nowoczesne ze stali nierdzewnej ławki miejskie, stalowe nowoczesne bez oparcia